Kuszą wszystkich. Z wielu powodów. Trudno to racjonalnie wytłumaczyć. Najważniejsze jest to, że można cieszyć się nimi bez wyrzutów sumienia, bo zamiast cukru zawierają naturalny wyciąg z nasion zbóż. To wyrafinowane połączenie smaków, prawdziwa, belgijska czekolada, składniki najwyższej jakości.

Na Polach Elizejskich. Piliśmy kawę i rozmawialiśmy o francuskim stylu, wyrafinowaniu i prostocie. Przyjaciółka mojej żony zauważyła: – Francuzki wyglądają świetnie. Zawsze. I nie muszą dbać o linię. A u mnie wystarczy jedna czekoladka, by zaczęły się kłopoty.

Obiecałem, że stworzę czekoladki specjalnie dla niej. Takie, którymi można cieszyć się bez wyrzutów sumienia, kuszące jak wszystkie przyjemności Paryża, ale bez cukru. Wykorzystałem moją wieloletnie doświadczenie, aby zapewnić im niepowtarzalny smak.

Smaki

Czarna porzeczka

Do odważnych świat należy. Dlatego w tym wypadku zdecydowaliśmy się na smak wśród czekoladek zaskakujący. To przepyszne jogurtowe nadzienie wzbogacone prawdziwą, orzeźwiającą czarną porzeczką gwarantuje pełnię szczęścia. Korzystaj z niej do woli. Nie powiemy, że czekoladki te możesz jeść łyżkami, bo każda jest w papierku i najpierw trzeba je z niego odwinąć.

Orzechy arachidowe

Trudno powiedzieć, czy o ich niepowtarzalnym smaku decydują delikatne nadzienie z orzechami arachidowymi czy wyczuwalna pomarańczowa nuta. A może o wszystkim decyduje otaczająca je chrupiąca wyborna czekolada? Jedno jest pewne. Są wyjątkowe, ponieważ nazwa zobowiązuje. To kolejna, niezwykła chwila przyjemności bez poczucia winy.

Orzechy laskowe

Tak fantastycznej kompozycji smaków się nie odmawia. To klasyka wśród czekoladek z orzechami w najbardziej ekskluzywnej formie. Nadzienie, które skusi bez najmniejszej wątpliwości każdego. Ciesz się specjalnie wyselekcjonowaną mieszankę orzechów laskowych i włoskich wzbogaconą wyborną, belgijską czekoladą. Porzuć wyrzuty sumienia, bo kompozycja ta nie zawiera cukru.

Korzyści

Mało cukru, dużo smaku.

design by Ikar & stream