Na takie czekoladki czekało bardzo wiele osób. Zamiast cukru zastosowaliśmy w nich maltitol – naturalny wyciąg ze zbóż. Dlatego smakiem prawdziwej czekoladki wreszcie mogą cieszyć się diabetycy oraz ci wszyscy, którzy z przyczyn zdrowotnych muszą zwracać uwagę na dietę. Dołożyłem wszelkich starań, aby moje “Diabetki” były nie tylko przyjazne dla tej grupy, ale i przepyszne.

Niski indeks glikemiczny!

Diabetki maja niski indeks glikemiczny na poziomie 21. Jest to wartosc w dietach, profilaktyce i leczeniu nie tylko nadwagi i otylosci, ale rowniez innych chorob niezakaznych. Badania wykonano w Katedrze Dietetyki Szkoly Glownej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wynik IG 21 oznacza poziom 50g agrestu, 240g baklazana, 120g malin.

Smaki

Czarna porzeczka

Jakość, którą trudno znaleźć jest dzisiaj na sklepowej półce. Nawet wśród ekskluzywnych czekoladek. Oto zaskakujące połączenie przepysznej czarnej porzeczki z masą jogurtową i prawdziwą, belgijską czekoladą. Wyszukaliśmy ją spośród wielu najlepszych. Ten czekoladkowy przebój docenią koneserzy nieoczywistych smaków i starannie dobranych kompozycji.

Orzechy arachidowe

Ich głównym atutem jest mieszanka prawdziwej czekolady importowanej z Belgii i chrupiących orzechów arachidowych. To jednak nie wszystko. Czekoladki z w tym opakowaniu wzbogaciliśmy aromatem naturalnej pomarańczy, która zapewnia im przychylność najbardziej wymagających koneserów. Jeśli szukasz królewskiego smaku, właśnie go odnalazłeś.

Orzechy laskowe

Ciesz się ich unikalną recepturą i najwyższej jakości składnikami. Pozwól się zaskoczyć ich aksamitnym nadzieniem z chrupiącymi orzechami laskowymi przełamanymi delikatną nutą orzechów włoskich. Już tylko to wystarczyłoby, aby zachwycić każdego, a my otoczyliśmy je dodatkowo rozpływającą się w ustach belgijską czekoladą. Palce lizać.

Korzyści

niski indeks glikemiczny

bez glutenu

dla wegetarian

nie powoduje próchnicy

Mało cukru, dużo smaku.

design by Ikar & stream